Законом України «Про захист прав споживачів» встановлюються права споживачів та механізм їх захисту. Так, згідно Додатку №3 Постанови КМУ №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, продовольчі товари належної якості не підлягають поверненню.

Повернути такі товари можливо у випадку виявлення товару неналежної якості або невідповідності замовленню.

Товаром неналежної якості є товар з простроченим терміном придатності, істотними ознаками пошкодження або явними ознаками псування – неприємним смаком, запахом, неприродним кольором.

Умови обміну та повернення товарів неналежної якості.

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ви маєте право повернути товари неналежної якості або замінити їх на такі ж товари або на аналогічні, з числа наявних у магазині товарів належної якості – в межах терміну придатності товару.

У випадку виявлення товару неналежної якості або невідповідності замовленню, зв’яжіться з нами, будь ласка, будь-яким зручним способом.
Повернення або обмін товару неналежної виконується за рахунок продавця товару.
Повернення оплати за товар здійснюється протягом 2-3 робочих днів з моменту отримання товару на нашому складі. Оплата повертається на банківську карту, з якої була здійснена оплата, або за допомогою банківського переказу, в залежності від того, яким чином здійснювалася оплата за товар.

Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Будь ласка, уважно перевіряйте товари при отриманні.