Офіційний імпорт з оплатою ПДВ та сертифікацією

Усі продукти на нашому сайті імпортовано офіційно, що передбачає оплату ПДВ та оформлення сертифікатів згідно з законодавством України для продуктів харчування, а також у відповідності до експортного законодавства Індії. На основі детальних мікробіологічних аналізів та аналізів на важкі метали, які проходить кожна партія, імпортована продукція отримує «Сертифікат здоров’я» та «Сертифікат походження».

Пюре Манго

Ми перевіряємо зразки усіх пюре манго на важкі метали, а також на мікробіологічні параметри (за стандартами AOAC, IS та ISO)

Тестування на наявність важких металів

Тестування на важкі метали має першорядне значення, оскільки ці елементи можуть викликати широкий спектр проблем зі здоров’ям у дорослих та дітей. Кожна партія перевіряється в лабораторії на наявність Кадмію (Cd), Свинцю (Pb), Меркурію (Hg), Миш'яку (As), Міді (Cu) та Олова (Sn).

Пюре Маракуї

Ми перевіряємо зразки пюре маракуї на важкі метали, а також на мікробіологічні параметри (за стандартами AOAC, IS та ISO)

Мікробіологічне тестування

Усі пастеризовані продукти проходять перевірку на аеробні бактерії на чашках Петрі (30°C, 72 години), дріжджі та цвіль (25°C, 5 днів), стафілокок, E Coli O157, сальмонели. Мікробіологічне тестування безпечності харчових продуктів виконується на декількох етапах виробництва та безпосередньо перед експортом, це знижує ризик харчового отруєння та робить продукт безпечним для споживання.

Екстракти Спайс Дропс

Ми перевіряємо зразки усіх екстрактів на важкі метали, а також на мікробіологічні параметри (за стандартами AOAC, IS та ISO)